máme  štěňátka:      vrh "L"      vrh "M"

                              info o štěňátkách: www.saarloos.cz

  IN FINE MUNDI v TV:    1.vstup ZDE     2.vstup ZDE      3.vstup ZDE

                     chs

:crazy:  Na cenu štěňátek se informujte v CHS, ze které si chcete štěňátko koupit :crazy:

:howl:  MÁME VOLNÁ ŠTĚŇÁTKA :howl: 

info o volných štěňátkách na www.saarloos.cz

 

plánovaná krytí v roce 2020

vzhledem k situaci (koronavirus) jsme se rozhodli plánovaná krytí r.2020 přesunout na rok 2021. Připadá mi v současné chvíli nezodpovědné dělat další vrh - i když se zájemci na štěňátka (převážně fenky) ptají a chtějí rezervace. Pokud se rozhodneme ale v roce 2020 krýt, určitě to bude nejdříve až na podzim. Jelikož nám ale fenky, které jsme chtěli krýt právě hárají, moc s tím nepočítám. A o jaké se jedná spojení? 

Cinderella Gray de In fine mundi x Maverick de Luna Canis Lupus

- spousta lidí co už u nás byla ví, že Maverick je moje srdeční záležitost. A Cindy, jediná narozená ve vrhu "C" - dcera Infinity a jediný potomek Glauca (Glauco Lobo Terra Loupa). Tohle spojení chci už dlouho - no Cindy už 2x Maverickovi nedovolila ji nakrýt - nejspíše proto, že spolu vyrůstali jako děti a jsou velcí kamarádi (a kamarádům se nedává :-)) ) Snad si to Cindy nechá projít hlavou, a 1x nám udělá výjimku :-) 

 

Florence She-Wolf de In fine mundi x partnera máme vybraného, s majitelkou jsme domluveni, ale stát se může cokoli, takže napíšu až bude aktuální :-)

 

:Love: Aimée Pett´s Wolf x Fallco Dakota de In fine mundi - narozeno 22.10.2019 :Love:

VRH "L" - 1 poslední volný kluk

kryti1

:Love: Eleanor Dream de In fine mundi x Chumani´s Kenai Loki - narozeno 31.10.2019 :Love:

VRH "M" - 2  volní kluci

 ElixKenai 

 

Kdykoli v průběhu roku bereme a vedeme rezervace na štěňátka. Pokud máte o štěňátko zájem a chtěli by jste si rezervaci udělat, pište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Co by jste měli v rezervaci uvést:

přejete-li si fenku nebo pejska a pokud preferujete zabarvení, zvolte si i barvu. Díky předkům Aimée budeme očekávat štěňátka i v barvě hnědé. Fota psů různého zbarvení najdete v naší fotogalerii

Všechny zájemce, kteří si štěňátka rezervují budeme e-mailem informovat o narození miminek. Vše bude také prezentováno na našich webových stránkách

 


 

Copyright © bez souhlasu majitelky stránek platí zákaz kopírování veškerých textů, obrázků, fotografií a jejich dalšímu šíření či jinému použití. Tvorba stránek pro chovatele.

Tvorba luxusnich stranek pro chovatele, foceni psu Praha